Wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego Powidz

Szkoła everB dysponuje sprzętem dla osób na każdym poziomie zaawansowania. W wypożyczalni czekają na Was deski Tabou. Dla początkujących proponujemy wyporne i stabilne Coolrider’y, dla bardziej zaawansowanych Guru i Rocket’y w różnych litrażach. Dysponujemy żaglami takich firm, jak Gaastra, Vandal oraz The Loft. Najmniejsze z nich, o powierzchni od 1.5m2 czekają na najmłodszych windsurferów.

Dla bardziej doświadczonych przygotowaliśmy freeridowe rozmiary do 8.4m2.

Nasi pracownicy postarają się o dobranie odpowiedniego sprzętu, doradzą najlepsze ustawienia oraz podzielą się wiedzą na temat prognoz pogody. To Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

Wypożyczalnia Cena za godzine Kolejna godzina Cały dzień
Deska Begginer/Freeride 30zł
Żagiel Begginer/Freeride 30zł
Zestaw Begginer/Freeride 50zł 50zł    240zł
Pianka lub trapez 10zł    80zł

Posiadamy także karnety na wypożyczenie sprzętu:
5+1     (5 godzin wypożyczenia sprzętu + 1 godzina gratis)      250 zł
10+2  (10 godzin wypożyczenia sprzętu + 2 godziny gratis)     450 zł

W naszej ofercie mamy również coś na bezwietrzne dni – SUP (Stand Up Paddle) – deski z wiosłem! Do pływania w pojedynkę oraz megaSUP, na którym można pływać nawet w cztery dorosłe osoby!

SUP jednoosobowy – 40zł pierwsza godzina, każda kolejna – 30 zł

megaSUP – 100zł/h

lekcja SUP – 100zł/h

Po wcześniejszym umówieniu możemy także zorganizować SUPową wycieczkę na zachód słońca – a Jezioro Powidzkie naprawdę oferuje przepiękne zachody słońca!

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU WINDSURFINGOWEGO

  1. Wypożyczającym może być wyłącznie osoba pełnoletnia.
  2. Za osoby niepełnoletnie korzystające ze sprzętu odpowiadają ich rodzice lub opiekunowie.
  3. Wypożyczenie odbywa się na podstawie ważnego dokumentu tożsamości z adresem.
  4. Wypożyczający obowiązany jest wypełnić i podpisać druk wypożyczenia
  5. W przypadku wypożyczania sprzętu poza teren szkoły lub opuszczania akwenu pływań pobiera się kaucję za sprzęt w ustalonej przez pracownika szkoły wysokości.
  6. Nie wypożycza się sprzętu osobom w stanie nietrzeźwym. Pracownik wypożyczalni może odmówić wypożyczenia sprzętu z innych przyczyn (np. zbyt trudnych warunków do pływania).
  7. Wypożyczający ponosi materialną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt, a w szczególności za jego zaginięcie w czasie okresu wypożyczenia. Również uszkodzenia powstałe w wyniku nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania sprzętu naprawiane są na koszt wypożyczającego.
  8. Opłatę za wypożyczenie pobiera się po zwrocie i sprawdzeniu sprzętu przez pracownika wypożyczalni. Opłata pobierana jest również za przekroczenie podanego czasu wypożyczenia.
  9. W czasie użytkowania wypożyczonego sprzętu wypożyczającego obowiązują ogólne przepisy właściwe dla akwenu pływania, a w szczególności znaki wzywania pomocy i generalnego odwołania wszystkich jednostek z akwenu pływania.