Szkolenia windsurfingowe Powidz

Szkolenie indywidualne z instruktorem to najszybsza forma nauki pływania na windsurfingu. Skierowane jest także dla osób chcących doskonalić technikę, uczyć się nowych manewrów i wyeliminować popełniane błędy.

W cenie zapewniamy:

  • sprzęt windsurfingowy
  • kapok i trapez

1 osoba: 140 zł/1h

2 osoby: 120 zł/1h/ cena za 1 osobę

3-5 osób: 100 zł/1h/ cena za 1 osobę

Kurs windsurfingu to pakiet godzin szkoleniowych w korzystniejszej cenie. Dla osób indywidualnych lub małych grup do 3 osób. Zakupiony kurs może być realizowany w dowolnych dniach przez cały sezon, a terminy lekcji uzgadniacie Państwo z nami indywidualnie.

KURS 5H+1H

1 osoba: 600 zł

2 osoby: 500 zł/ cena za 1 osobę

3-5 osób: 450 zł/ cena za 1 osobę

Osoby rozpoczynające zabawę z tym świetnym sportem na kursie 5+1 zapoznają się z podstawowymi manewrami. Stawiamy na praktykę!

Kurs 5+1  kierowany jest również dla tych z Was, którzy mieli już kontakt z windsurfingiem np. podczas wakacji na Półwyspie Helskim. Podczas lekcji postaramy się udoskonalić Wasze dotychczasowe osiągnięcia, doszlifować technikę i dojść do poziomu zaawansowanego. Zależy nam przede wszystkim na Waszym zadowoleniu!

KURS 8H+2H

1 osoba: 900 zł

2 osoby: 750 zł/ cena za 1 osobę

3-5 osób: 650 zł/ cena za 1 osobę

Kurs 8+2 to jeszcze więcej wskazówek i czasu spędzonego na wodzie z instruktorami i samodzielnie, doskonaląc technikę i manewry. To także dwie godziny samodzielnego pływania gratis!

W cenie zapewniamy:

  • sprzęt windsurfingowy
  • kapok i trapez