Szkolenia

 

Szkolenie indywidualne to idealne rozwiązanie dla osób chcących spróbować swoich sił na windsurfingu. Skierowane jest także dla osób doskonalących naukę w celu poprawy techniki, wyeliminowania popełnianych bezwiednie błędów oraz nauki nowych rodzajów zwrotów, trików.

W cenie zapewniamy:

  • sprzęt windsurfingowy
  • kapok i trapez

Kurs windsurfingu to świetna alternatywa dla pojedynczych osób lub małych grup zorganizowanych max. do 4 osób. Kurs może być realizowany w dowolnych dniach przez cały sezon, a terminy lekcji uzgadniacie Państwo z nami indywidualnie.

5+1
Osoby rozpoczynające zabawę z tym świetnym sportem na kursie 5+1 zapoznają się z prawem żeglowania, podstawowymi manewrami tj. wypornościowym zwrotem na wiatr oraz z wiatrem zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Czas lekcji staramy się wypełnić pogadankami o sprzęcie, jego budowie i rodzajach, zwrócimy Wam także uwagę na baczne obserwowanie pogody i na zasady bezpieczeństwa na wodzie.

Kurs 5+1  kierowany jest również dla tych z Was, którzy mieli już kontakt z windsurfingiem np. podczas wakacji na Półwyspie Helskim. Podczas lekcji postaramy się udoskonalić Wasze dotychczasowe osiągnięcia, doszlifować technikę i dojść do poziomu zaawansowanego. Zależy nam przede wszystkim na Waszym samozadowoleniu!

8+2
Kurs 8+2 to jeszcze więcej wskazówek i czasu spędzonego na wodzie z instruktorami i samodzielnie, doskonaląc zwroty. Podczas 8 godzin na pewno znajdzie się  czas na wzajemną rywalizację w formie regat z innymi kursantami. To także dwie godziny samodzielnego pływania gratis!

W cenie zapewniamy:

  • sprzęt windsurfingowy
  • kapok i trapez